#GMWUkraine2021, #GlobalMoneyWeek2021 День 2 (висновок очима студентів)

23 березня 2021 року студенти ІІІ курсу спеціальності «Облік і оподаткування» Фахового коледжу взяли участь у наступних трьох  вебінарах:

  1. “Обіцянка децентралізації та роль центрального банку” / “The promise of decentralization and the role of central banking” (англійською мовою)
  2. “Еволюція монетарної політики”
  3. “Як користуватися Cashless за межами Гоґвортсу?”

На першому вебінарі спікер Міхня Константінеску (Mihnea Constantinescu), керівник Відділу досліджень Національного банку України, розповів учасникам детально про основні аспекти оцифрування та роль центральних банків. Окрему увагу було приділено питанню застосування криптовалют.

На другому вебінарі Володимир Лепушинський, директор Департаменту монетарної політики та економічного аналізу Національного банку України ознайомив присутніх із етапами розвитку монетарної політики в Україні. Зокрема, спікер наголосив на особливостях збереження цінової стабільності в часи глобальної невизначеності.

На третьому вебінарі Костів Марта, працівниця Музею грошей Національного банку України, розповіла про правила безпечних безготівкових (cashless) розрахунків, недоліки й переваги онлайн-додатків для оплати в різних країнах. У продовженні доповіді спікер зауважила на важливості кіберзагроз і дотримання правил «безпечного» користування картками, зокрема, як вберегти себе від шахраїв, яку інформацію можна розголошувати по телефону працівникам банку, як діяти в ситуації, якщо зловмисники  заволоділи нашими даними. Форма проведення заходу опиралась на сучасну тематику фільмів про Гаррі Поттера, чим забезпечила дієвий спосіб наочної передачі матеріалів доповіді.

Щиро вдячні організаторам за креативний підхід до виду й тематики заходів фінансової грамотності для молоді!

Студентка ОО- ІІІ/6

Шімон Вівієн