Гуртожиток

Гуртожиток Фахового коледжу
Закарпатського угорського інституту імені Ференца Ракоці ІІ

Гуртожиток для студентів Фахового коледжу ЗУІ розташовано на 2 і 3 поверхах лівого крила Фахового коледжу Закарпатського угорського інституту імені Ференца Ракоці ІІ, що  знаходиться за адресою: м. Берегове, вул. Лева, 30.

<

До початку 2021-2022 навчального року було завершено реконструкцію будівлі навчального закладу, оновлено фасад, замінено всі комунікації електро-, водо- й теплопостачання, встановлено пластикові вікна й двері, виконано монтаж системи пожежної безпеки, підключено швидкісний інтернет.

Загальна площа гуртожитку складає 1065,7 кв.м, житлова площа – 703 кв.м.

01 вересня 2021 року в гуртожиток поселено 95 студентів.  Житлова площа на 1 особу складає: 703 м2 : 95= 7,4 м

У приміщеннях гуртожитку створено належні умови для проживання та відпочинку здобувачів освіти. Зручні житлові кімнати укомплектовано необхідними меблями (нові шафи, двоярусні ліжка, столи), у суміжному до кожної кімнати приміщенні обладнано санвузол (душова кабіна, унітаз, умивальник), у кожній кімнаті є холодильник.

Студенти мають вільний доступ до безлімітного інтернету.

На кожному поверсі гуртожитку є просторі холи, окремі кімнати для самопідготовки студентів.

У гуртожитку розміщено 3 кухні-їдальні загальною площею 56,4 м.кв. Кожну кухню-їдальню обладнано шафами для зберігання посуду та меблями для споживання їжі. Для приготування їжі в кухні виділено окрему робочу зону, оснащену сучасною технікою, вмонтовано мийки, витяжний і вентиляційний канали.

На коридорах гуртожитку знаходяться підлогові кулери для бутильованої води, з дозатором та функціями нагріву й охолодженням води. У будівлі коледжу встановлено ліфт, яким користуються студенти з обмеженими фізичними можливостями та мешканці гуртожитку.

Студенти, які поселилися в гуртожиток, мешкають з дотриманням Правил внутрішнього розпорядку в  гуртожитку Фахового коледжу ЗУІ  імені Ференца Ракоці ІІ, вони зобов’язані самостійно підтримувати чистоту і порядок у приміщеннях гуртожитку.

За дотриманням правил внутрішнього розпорядку в гуртожитку Фахового коледжу ЗУІ слідкують вихователі, які працюють за встановленим графіком. З метою активізації студентів та дотримання санітарно-гігієнічних норм  вихователі проводять поточні перевірки стану кімнат і санвузлів, організовують  конкурси-змагання на кращу кімнату гуртожитку.

Вхід до гуртожитку контролюється вахтером коледжу.

В умовах карантинних обмежень вхід до гуртожитку батьків студентів та перебування сторонніх осіб суворо заборонено.

Нагальні питання проживання та порушення дисципліни мешканцями гуртожитку розглядаються на спільних засіданнях студентського активу гуртожитку за участю вихователів, директора гуртожитку, кураторів студентських груп, за потреби членів адміністративної ради  та директора Фахового коледжу.

 Для формування здорового способу життя мешканців гуртожитку, попередження поширення шкідливих звичок серед підлітків адміністрацією коледжу організовано роботу спортивних секцій та гуртків за інтересами.  Секції та гуртки працюють за окремим графіком до 18:30 години.

На території коледжу завершується будівництво спортивного майданчика та альтанки для відпочинку студентів на свіжому повітрі.

У навчальному закладі функціонують медичний кабінет й консультативний кабінет практичного психолога. Медична сестра коледжу  проводить огляд фізичного стану мешканців гуртожитку, контролює санітарний стан приміщень та надає медичну допомогу відповідно до посадових обов’язків. Практичний психолог коледжу надає консультації студентам та організовує роботу з адаптації підлітків до колективного проживання в гуртожитку, дотримання норм співжиття та попередження булінгу серед студентської молоді.

Поселення студентів у гуртожиток проводиться на конкурсній основі відповідно до Положення про гуртожиток Фахового коледжу ЗУІ імені Ференца Ракоці ІІ з урахуванням належності  студента до певної соціальної категорії, відстані до місця навчання, показника рейтингу успішності, громадської активності. Обов’язковою умовою для поселення в гуртожиток є укладанням договору про наймання житла на навчальний рік.

Оплата за проживання в гуртожитку у 2021/2022 н.р.

Назва гуртожитку Період Вартість проживання за  1 ліжко-місце
Гуртожиток Фахового коледжу ЗУІ за місяць 500.00 грн.

Відомості про поселення в гуртожиток станом на 10.09.2021 року

Назва гуртожитку Кількість наявних місць для поселення
Кількість поселених студентів Кількість вільних місць
Гуртожиток Фахового коледжу ЗУІ 95 95 0

Відомості про поселення  в гуртожиток станом на 10.09.2021 року

 

ОГОЛОШЕННЯ

про прийом заяв студентів на поселення

в гуртожиток Фахового коледжу ЗУІ ім. Ф. Ракоці ІІ

у 2021/2022 н.р.

Фаховий коледж Закарпатського угорського інституту імені Ференца Ракоці ІІ  оголошує прийом заяв студентів на поселення в гуртожиток в період  з 01 липня до 06 серпня 2021 року.

Студенти першого курсу можуть подати заяви під час вступу до Фахового коледжу в період з 22 липня до 29 липня 2021 року.

Форму заяви-прохання можна заповнити у Відділі контингенту студентів (у навчальній частині ЗУІ).

Студенти другого, третього та четвертого курсів можуть подати заяви в електронній формі за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdhp0zzykY0FdQjIENE36to5zpKufcNXY1KF1asF5cHY-aZ4A/viewform

Для посвідчення особи при поселенні в гуртожиток потрібно фотографії:

студенти першого курсу – 2 фотографії розміром 3х4 см,

студенти другого, третього та четвертого курсів – 1 фотографія розміром 3×4 см

Поселення в гуртожиток розпочинається 01 вересня 2021 року.

Поселення в гуртожиток протягом навчального року можливо за рейтинговим списком поселення, складеним на початку навчального року, за умови звільнення місц.

Контакти

Адреса:

м. Берегово, вул. Лева, буд. 30.

Директор гуртожитку – Молнар Федір Бейлович

E-mail: molnar_ferenc@kmf.org.ua

Тел.: +380 50 73 72 084