Успішна атестація майбутних вихователів у Фаховому коледжі

15-16 червня 2021 року у Фаховому коледжі Закарпатського угорського інституту ім. Ференца Ракоці ІІ було проведено комплексний кваліфікаційний іспит, який успішно склали  24 студенти. Усім випускникам спеціальності «Дошкільна освіта» присвоєно кваліфікацію вихователя дітей дошкільного віку. На іспиті студенти продемонстрували ґрунтовні знання  теорії  з дисциплін професійної підготовки, психології та методик навчання в закладах дошкільної освіти, які  здобули протягом  трьох років навчання в коледжі.
Екзаменаційну комісію зі встановлення відповідності рівня освітньої підготовки здобувачів освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста  очолювала  кандидат педагогічних наук Попович Оксана Михайлівна, декан педагогічного факультету Мукачівського державного університету. До складу комісії входили кандидат педагогічних наук Шовш Катерина Степанівна, директор Фахового коледжу, Гаврилюк Ілона Юліївна, голова циклової комісії «Дошкільна освіта», викладачі Якоб Е. А. та Гейці С. Т. Представником стейкхолдерів у складі комісії  була Рапкович Ю. З., директор ЗДО № 10 міста Берегове, на базі якого студенти проходили  педагогічну практику.

За три роки наполегливого навчання студенти групи ДО-ІІІ/6 досягли високих  результатів: 10 студентів  склали атестацію на відмінно,  семеро із них є  претендентами на дипломи з відзнакою.

Більшість випускників даної групи виявили бажання продовжити навчання у Закарпатському угорському інституті ім. Ференца Ракоці ІІ.

Ми впевнені, що знання, здобуті в нашому закладі, стануть міцним фундаментом для здобуття бакалаврського рівня вищої освіти. Бажаємо випускникам спеціальності «Дошкільна освіта» наполегливості та натхнення для подальшого навчання.

fb-share-icon
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial